Postelový box pro VW Caddy Maxi s úložným prostorem a volitelnou kuchyňkou.

Hlavní výhody:

  • Pohodlné spaní pro dva dospělé
  • Zachování 5-ti míst pro jízdu
  • Rychlá a snadná instalace a deinstalace
  • Integrovaný úložný prostor
  • Zachování dlouhého a hlubokého prostoru např. pro jízdní kolo
  • Možnost polní kuchyně

Vestavbový box snadno vsunete do nákladového prostoru za druhou řadu sedadel a jednoduše zajistíte k integrovaným úchytovaým okům. Získáte tím obytnou vestavbu, která Vám nemusí vadit ani při běžném používání vozu. Naopak nákladový prostor se Vám rozdělí tak, že se Vám malý náklad nebude válet napříč celým zavazadlovým prostorem.

Vestavbový box dokonale navazuje na zadní řadu sedadel. Sklopením zadních sedadel získáte postel dlouhou přes dva metry. Vysunutím roštu integrovaném v horním víku boxu rozšíříte postel ze 72 cm (varianta spaní pro jednoho) na 112 cm, čímž využijete celou šířku auta pro spaní.

Úložný prostor uvnitř boxu je rozdělen na dvě části. V jedné části je zabudovaný šuplík, jehož otevřením získáte jednoduchou kuchyňku s přenosným plynovým vařičem a pracovní deskou pro přípravu jídla. Pod deskou je schován 10l kanystr na vodu a skládací lavor. Mimo to ještě zbyde prostor na potraviny a nádobí. Pokud kuchnyňku nepotřebujete, lze vybavení z něj vyndat a získat tak uvnitř ještě více úložného prostoru. Případně lze vyndat celý šuplík. V druhé části je úložný prostor snadno přístupný odklopením horního víka.
Vedle boxu ještě zbyde dost místa na zavazadla nebo dokonce kolo či surfové vybavení.


Cena:

Varianta bez vybavení (vařič, skládací dřez, kanystr, prkénko):

Varianta s vybavením:

46 000 Kč

49 500 Kč


Fotogalerie:

Postel VW Caddy